MENU

Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

Jednoduchá retiazka z bieleho 14k zlata zdobená príveskom s výrazným okrúhlym diamantom s priemerom 5 mm v nezvyčajnej modrej farbe. Nadčasový dizajn z tohto šperku robí ideálny doplnok pre každodenné nosenie i špeciálne príležitosti. Skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú farebný drahokam v špičkovej kvalite.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

1 952.17 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0611112
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba modrý
Úpravy Úprava farby
Priemer 5.0 mm
Váha 0.65 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.