MENU

  Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package
  Jednoduchá retiazka z bieleho 14 kt zlata zdobená príveskom s výrazným okrúhlym diamantom s priemerom 5 mm v nezvyčajnej modrej farbe. Nadčasový dizajn z tohto šperku robí ideálny doplnok pre každodenné nosenie i špeciálne príležitosti. Skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú farebný drahokam v špičkovej kvalite.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  2 396 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0611112
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva modrý
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.65 ct
  Váha 2.35 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.