MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z bieleho zlata so zeleným diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata so zeleným diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata so zeleným diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata so zeleným diamantom
  • XMAS Package

Na retiazke rolo z bieleho 14k zlata je pevne zavesený zelený diamant v briliantovom výbruse. Sofistikovaný prívesok sa skvele hodí do kombinácie aj k samostatnému noseniu. Skvelý tip na darček, ktorý poteší najmä milovníčky farebných drahokamov.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

865.22 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0370242
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant zelený
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba fancy
Úpravy Úprava farby
Priemer 4.0 mm
Váha 0.250 ct
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.38 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.