MENU

  Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom

  • Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package
  Nadčasový náhrdelník v klasickom dizajne zaujme jedinečnou kombináciou farieb. Retiazku typu venezia z ružového 14 kt zlata zdobí prívesok s modrým diamantom v guľatom výbruse. Prekvapte originálnym šperkom, ktorý si svoju krásu uchová celé generácie.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  1 083 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0450044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva modrý
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 4 mm
  Váha 0.25 ct
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.