MENU

Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom

  • Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

Jednoduchý náhrdelník z ružového 14k zlata zaujme hravou farebnou kombináciou. Do prívesku je osadený žiarivo modrý diamant v briliantovom výbruse, ktorý je uchytený pomocou jemných krapní. Skvelý tip na darček pre milovníčky farebných šperkov.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

1 082.61 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0450044
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba modrý
Úpravy Úprava farby
Priemer 4 mm
Váha 0.250 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.