MENU

Náhrdelník zo zlata s modrým diamantom

  • Náhrdelník zo zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník zo zlata s modrým diamantom
  • Náhrdelník zo zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

Na jednoduchej retiazke zo 14 kt zlata je voľne zavesený prívesok s okrúhlym modrým diamantom s priemerom 5 mm a váhe pol karátu. Skvelá voľba pre tých, ktorým sa páčia farebné drahé kamene, ale nechcú zľaviť zo svojich nárokov na špičkovú kvalitu.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

2 169.57 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0382013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Brus guľatý
Čistota SI
Priemer 5 mm
Váha 0.500 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.70 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.