MENU
NA SKLADE

Zlatý prívesok s čiernym diamantom

  • Zlatý prívesok s čiernym diamantom
  • Zlatý prívesok s čiernym diamantom
  • Zlatý prívesok s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Minimalistický náhrdelník vyrobený z bieleho 14k zlata s čiernym diamantom zaveseným na retiazke venezia. Ide o perfektný každodenný doplnok. Čierne diamanty sa hodia pre ženy, ktoré sú svoje a neboja sa vybočiť z radu.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0450052
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba čierný
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.5 mm
Váha 0.160 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.