MENU
NA SKLADE

Prívesok z ružového zlata s trojbokým morganitom

  • Prívesok z ružového zlata s trojbokým morganitom
  • Prívesok z ružového zlata s trojbokým morganitom
  • XMAS Package

Elegantný náhrdelník z ružového 14 kt zlata zaujme jemným morganitom v neobvyklom výbruse trillion. Pôsobí veľmi romanticky a skvele sa preto hodí ako darček pre milovanú ženu.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

331 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0329054
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Brus trillion
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 0.400 ct
Váha 1.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.