MENU

Zlatý náhrdelník s okrúhlym granátom

  • Zlatý náhrdelník s okrúhlym granátom
  • Zlatý náhrdelník s okrúhlym granátom
  • Zlatý náhrdelník s okrúhlym granátom
  • XMAS Package

Jednoduchý náhrdelník zo žltého 14 kt zlata: na klasickej retiazke je voľne zavesený prívesok s výrazným okrúhlym granátom s priemerom 6 mm. Skvelý tip na darček pre milovníčky českých drahokamov a teplých farieb.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

431 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0611233
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Granát
Brus guľatý
Průměr 6 mm
Váha 1 ct
Váha 2.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.