MENU
NA SKLADE

Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom

  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • XMAS Package

Na jemnej 42 cm dlhej retiazke typu rolo z ružového 14 kt zlata je za dve očká napevno uchytený tmavý ametyst v odtieňoch fialovej, ktorý je vybrúsený do tvaru srdca. Táto farebná kombinácia pôsobí originálne a tajomne, ako darček poteší najmä ženy s láskou k výrazným šperkom.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

330.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730074
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Brus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 380.00 mm
Váha 1.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.