MENU
NA SKLADE

Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom

  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z ružového zlata s ametystom
  • XMAS Package

Na jemnej retiazke z ružového 14k zlata je uchytený tmavý ametyst v odtieňoch fialovej, ktorý je vybrúsený do tvaru srdca. Táto farebná kombinácia pôsobí originálne a tajomne. Pozrite si aj ďalšie srdiečkové šperky z tejto série a vytvorte si vlastnú súpravu!

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

343.48 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730074
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Pôvod prírodný
Výbrus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.