MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník v tvare srdca

  • Náhrdelník v tvare srdca
  • Náhrdelník v tvare srdca
  • XMAS Package
  Minimalistický náhrdelník v tvare srdca z bieleho 14 kt zlata. Srdce ako symbol lásky ale aj statočnosti patrí medzi najvyhľadávanejší dizajn v našej ponuke. Tento tvar je nadčasový a možno ho darovať pri akejkoľvek príležitosti.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  192 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0440012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 11.70 mm
  Výška 11.70 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.