MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník v tvare srdca z ružového zlata

  • Náhrdelník v tvare srdca z ružového zlata
  • Náhrdelník v tvare srdca z ružového zlata
  • XMAS Package

  Na retiazke z ružového 14 kt zlata je zavesené minimalistické srdiečko, symbol lásky a statočnosti. Vďaka kvalitnému spracovaniu je náhrdelník vhodný pre každodenné nosenie, ale pristane mu to aj pri slávnostnej príležitosti. Ideálny je ako darček pri vyznaní lásky.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  192 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0440014
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 11.70 mm
  Výška 11.70 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.