MENU
NA SKLADE

Náhrdelník s visiacou retiazkou a tyčinkami z ružového zlata

  • Náhrdelník s visiacou retiazkou a tyčinkami z ružového zlata
  • Náhrdelník s visiacou retiazkou a tyčinkami z ružového zlata
  • XMAS Package

Nápaditý náhrdelník zo 14k ružového zlata pôsobí veľmi jemne a zároveň na prvý pohľad zaujme. 47cm retiazku okolo krku uprostred zdobí visiaca retiazka v dĺžke 25,5 cm, na oboch stranách zakončená hladkou tyčinkou. Náhrdelník vynikne ako solitér, skvele sa ale hodí aj na vrstvenie s ďalšími šperkmi.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0684014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 615.00 mm
Váha 3.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.