MENU
NA SKLADE

Náhrdelník srdce z bieleho zlata s čiernym diamantom

  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s čiernym diamantom
  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s čiernym diamantom
  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Náhrdelník v tvare srdca je vyrobený z bieleho 14 kt zlata a ozdobený čiernym diamantom vybrúseným do okrúhleho briliantového výbrusu. Odvážna, kontrastná farebná kombinácia je ideálna pre všetky ženy, ktoré sa neboja byť trendy. Tento náhrdelník bude dokonalým každodenným doplnkom.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0851022
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Pôvod prírodný
Brus guľatý
Čistota SI
Farba G
Priemer 2.0 mm
Váha 0.030 ct
Šířka 13 mm
Výška 11 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.70 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.