MENU
NA SKLADE

Retiazkový náramok z bieleho zlata s rovnou tyčinkou

  • Retiazkový náramok z bieleho zlata s rovnou tyčinkou
  • Retiazkový náramok z bieleho zlata s rovnou tyčinkou
  • Retiazkový náramok z bieleho zlata s rovnou tyčinkou
  • Retiazkový náramok z bieleho zlata s rovnou tyčinkou
  • XMAS Package

Náramok zo 14k bieleho zlata tvorí jemná retiazka a krátka hladká tyčinka. Výrazné, rovné línie tyčinky ozvláštňujú inak úplne prostý dizajn šperku a vytvárajú zaujímavý kontrast s drobnými okrúhlymi očkami retiazky. Skvele sa hodí pre najrôznejšie príležitosti, pristane mu to samostatne aj v kombinácii s ďalšími náramkami.

Náramok je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Náramok vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

213.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD B0952002
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 180.00 mm
Váha 0.95 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.