MENU
  NA SKLADE

  Zlaté náušnice s akvamarínom

  • Zlaté náušnice s akvamarínom
  • Zlaté náušnice s akvamarínom
  • Zlaté náušnice s akvamarínom
  • XMAS Package

  Jemné náušnice z bieleho 14 kt zlata dopĺňajú akvamaríny v netradičnom výbruse trilión. Ten dáva drahokamu neobvyklú hĺbku a možno tak obdivovať všetky farby, ktoré sa v ňom odrážajú. Akvamarínové šperky sa tradične darujú k narodeniu syna, náušnice však celkom iste potešia všetky obdivovateľky farebných drahokamov.

  Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  418 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0329032
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus trillion
  Šířka 5 mm
  Výška 5 mm
  Váha 0.7 ct
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.