MENU
NA SKLADE

Náušnice s lemon quartz v ružovom zlate

  • Náušnice s lemon quartz v ružovom zlate
  • Náušnice s lemon quartz v ružovom zlate
  • Náušnice s lemon quartz v ružovom zlate
  • XMAS Package

Jednoduché napichovacie náušnice zo 14k ružového zlata. V kovovej obrube s medeným nádychom sa vynímajú žlté lemon quartz so zeleným podtónom. Vďaka výbrusu cushion a veľkosti 6 × 6 mm krásne vyniká jedinečná farba tohto málo známeho drahokamu.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

691.30 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0695014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Lemon quartz
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6 mm
Váha 1.8 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.