MENU
NA SKLADE

Zlaté napichovačky s morganitom

  • Zlaté napichovačky s morganitom
  • Zlaté napichovačky s morganitom
  • Zlaté napichovačky s morganitom
  • Zlaté napichovačky s morganitom
  • Zlaté napichovačky s morganitom
  • XMAS Package

Univerzálne náušnice typu napichovačky sú vyrobené z bieleho 14kt zlata, do ktorého je osadený nežne ružový morganit. Jedná sa o decentný šperk, ktorý sa skvele hodí pre každý deň, skvele sa kombinuje s ostatnými šperkmi. Pozrite si ponuku týchto náušníc s inými drahokamami.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

431 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0371092
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Brus guľatý
Průměr 5 mm
Váha 0.900 ct
Váha 1.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.