MENU

  Prsteň z ružového zlata s 0,5 ct champagne diamantom

  • Prsteň z ružového zlata s 0,5 ct champagne diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s 0,5 ct champagne diamantom
  • XMAS Package
  Prstienok zo 14 kt zlata v klasickom zásnubnom dizajne. Zaujme hrejivou kombináciou ružového kovu a jemne hnedého centrálneho diamantu vo farbe champagne o váhe pol karátu. Poteší najmä ženy s láskou k teplým odtieňom.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  1 996 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0191254
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva champagne
  Průměr 5 mm
  Váha 0.5 ct
  Váha 1.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.