MENU

Prsteň z ružového zlata s morganitom v tvare srdca

  • Prsteň z ružového zlata s morganitom v tvare srdca
  • Prsteň z ružového zlata s morganitom v tvare srdca
  • Prsteň z ružového zlata s morganitom v tvare srdca
  • Prsteň z ružového zlata s morganitom v tvare srdca
  • XMAS Package

Hravý prstienok z ružového 14k zlata zdobený jemne ružovým morganitom vo výbruse srdca. Prsteň sa skvele hodí ako romantický darček z lásky. Pozrite si aj ďalšie srdiečkové šperky z tejto série a vytvorte si vlastnú súpravu!

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 2 až 4 týždne

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0730314
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Pôvod prírodný
Výbrus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Váha 1.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.