MENU
NA SKLADE

Moderný zlatý prsteň pre mužov

  • Moderný zlatý prsteň pre mužov
  • Moderný zlatý prsteň pre mužov
  • XMAS Package

Praktický a štýlový pánsky prsteň zo 14 kt žltého zlata. Skvele sa hodí ako svadobná obrúčka pre neho, ale môže sa stať aj pekným darčekom pre priateľa alebo manžela.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

648 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0438023
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý + polkruhové hrany
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 4 mm
Váha 4.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.