MENU
  NA SKLADE

  Moderný zlatý prsteň pre mužov

  • Moderný zlatý prsteň pre mužov
  • XMAS Package
  Praktický a štýlový pánsky prsteň zo 14 kt žltého zlata. Skvele sa hodí ako svadobná obrúčka pre neho, ale môže sa stať aj pekným darčekom pre priateľa alebo manžela.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  556 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0438023
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 4 mm
  Váha 4.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.