MENU
NA SKLADE

Pečatný prsteň na malíček z ružového zlata

  • Pečatný prsteň na malíček z ružového zlata
  • Pečatný prsteň na malíček z ružového zlata
  • Pečatný prsteň na malíček z ružového zlata
  • XMAS Package

Moderný pečatný prsteň vyrobený z ružového 14k zlata. Zaujme jemnými, čistými líniami a matovanou oválnou plôškou. Pečatné prstene sú mimoriadnym a charizmatickým doplnkom, ktorý si môžete vziať skutočne kamkoľvek. Tieto prstene štandardne vyrábame do veľkosti 49. Ak máte záujem o väčšiu veľkosť, bude cena určená individuálne s ohľadom na množstvo použitého materiálu. .

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

582.61 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0621024
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 12.8 mm
Váha 3.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.