MENU

Prsteň z ružového zlata

  • Prsteň z ružového zlata
  • Prsteň z ružového zlata
  • Prsteň z ružového zlata
  • XMAS Package

Elegantný a minimalistický prstienok z ružového 14 kt zlata je ideálny ako svadobná obrúčka pre ňu. Vďaka jeho tvaru je ideálny do páru s väčším zásnubným prsteňom, na ktorý sa tento nasadí. Moderné je tiež kombinovať rôzne krúžky. Tento prstienok je tak ideálny pre všetky ženy, ktoré uprednostňujú kreatívne šperky.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

256.52 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0344014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Váha 1.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.