MENU
NA SKLADE

Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Love

  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Love
  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Love
  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Love
  • XMAS Package

Na retiazke v dĺžke 50 cm z bieleho 14 kt zlata je voľne zavesený prívesok v tvare kľúča s výškou 17 mm. Kľúčik zdobí nápis LOVE, teda „láska“. Urobte si radosť originálnym doplnkom plným symboliky alebo prekvapte romantickým darčekom niekoho, koho máte radi.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

331 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0705012
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 17 mm
Váha 2.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.