MENU
NA SKLADE

Pánsky 4 mm prsteň z bieleho zlata

  • Pánsky 4 mm prsteň z bieleho zlata
  • Pánsky 4 mm prsteň z bieleho zlata
  • Pánsky 4 mm prsteň z bieleho zlata
  • Pánsky 4 mm prsteň z bieleho zlata
  • XMAS Package

Elegantná svadobná obrúčka pre mužov vyrobená z bieleho 14k zlata. Prsteň má klasický 4 mm hranatý profil, ktorý je ozvláštnený špeciálnou povrchovou úpravou. Tá pripomína matný satén, na ruke pôsobí nenápadne a prsteň zároveň chráni pred drobnými škrabancami.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD Y0434002P40
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch satin
Profil plochý
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 4.0 mm
Váha 4.65 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.