MENU

  Svadobné obrúčky z bieleho zlata

  • Svadobné obrúčky z bieleho zlata
  • Svadobné obrúčky z bieleho zlata
  • Svadobné obrúčky z bieleho zlata
  • Svadobné obrúčky z bieleho zlata
  • Svadobné obrúčky z bieleho zlata
  • XMAS Package

  Svadobné obrúčky vyrobené z bieleho 14 kt zlata. Prstene sú ozdobené originálnym vzorom, ktorý vzniká ručným vrypovaním. Vhodné sú pre pár, ktorý hľadá zaujímavé a originálne prstene s nadčasovým dizajnom.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe vo všetkých bežných veľkostiach. Veľkosti môžete uviesť v objednávke alebo ich upresniť neskôr. Doprava zadarmo, darčeková krabička, certifikát pravosti a možnosť vyskúšania sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  953 € Vyžiadať na tovar
  KÓD wk00722
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch VRYP
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka dámský 3 mm
  Šířka pánský 4 mm
  Váha 9.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.