MENU

Prsteň z ružového zlata s modrým diamantom

  • Prsteň z ružového zlata s modrým diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s modrým diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s modrým diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

Zaujímavý prstienok vo veľmi obľúbenom dizajne zdobený modrým diamantom osadeným do ružového 14 kt zlata. Elegantný doplnok, krásny darček alebo zásnubný prsteň pre ženu s láskou k originálnym šperkom.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

518 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0066034
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Brus guľatý
Čistota SI
Barva modrý
Úpravy Úprava farby
Průměr 3.0 mm
Váha 0.105 ct
Váha 1.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.