MENU

  Prstienok z bieleho zlata s modrým diamantom

  • Prstienok z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Prstienok z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Prstienok z bieleho zlata s modrým diamantom
  • Prstienok z bieleho zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

  Prsteň vyrobený z bieleho 14kt zlata zdobí modrý diamant v guľatom výbruse. Tento prstienok patrí medzi najpopulárnejšie v našej ponuke. Hodí sa ako zásnubný aj ako darček pre rôzne príležitosti. Pozrite sa tiež na pestrú ponuku ďalších variantov.

  Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0066032
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva modrý
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.105 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.