MENU
NA SKLADE

Zásnubný zlatý prsteň s modrým diamantom

  • Zásnubný zlatý prsteň s modrým diamantom
  • Zásnubný zlatý prsteň s modrým diamantom
  • XMAS Package

Mimoriadny zásnubný prsteň z bieleho 14 kt zlata v ktorého strede sa blyští modrý diamant. Tento prstienok je skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré preferujú farebné drahokamy.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 126.09 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0191072
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Pôvod prírodný
Brus guľatý
Čistota SI
Farba modrý
Priemer 4.0 mm
Váha 0.25 ct
Váha 1.75 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.