MENU
  NA SKLADE

  Prívesok v tvare polmesiaca

  • Prívesok v tvare polmesiaca
  • Prívesok v tvare polmesiaca
  • Prívesok v tvare polmesiaca
  • Prívesok v tvare polmesiaca
  • XMAS Package
  Minimalistický prívesok v tvare mesiaca zo žltého 14 kt zlata je zavesený na jemnej zlatej retiazke. Moderný prívesok s klasickým symbolom možno nosiť každý deň, skvele sa kombinuje s rôznymi náhrdelníkmi. Skvelý tip na darček pre ženy, ktoré preferujú minimalistické šperky.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  216 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0555013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 6.6 mm
  Výška 12 mm
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.