MENU

  Retiazka Venezia z bieleho zlata

  • Retiazka Venezia z bieleho zlata
  • Retiazka Venezia z bieleho zlata
  • XMAS Package

  Krásna a jemná zlatá retiazka Venezia z bieleho 14kt zlata. Kvalitné prevedenie tejto retiazky zaisťuje maximálnu ohybnosť a nelámavosť. Vhodná je najmä pre prívesok. Vďaka svojmu jemnému vzhľadu sa hodí pre každého.

  V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  127 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k7013012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Délka 420 mm
  Váha 0.80 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.