MENU
NA SKLADE

Retiazka venezia z ružového zlata v dĺžke 42 cm

  • Retiazka venezia z ružového zlata v dĺžke 42 cm
  • Retiazka venezia z ružového zlata v dĺžke 42 cm
  • XMAS Package

Jemná retiazka pre ženy vyrobená z ružového 14k zlata. Typ venezia patrí medzi dámskymi retiazkami k tým najobľúbenejším, z blízka pôsobí ako rad drobných, navzájom prepojených kociek. Univerzálny doplnok, ktorý sa dá nosiť s príveskom i samostatne. Skvele sa hodí k vrstveniu s ďalšími šperkmi na krk.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky na každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Doprava zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti je samozrejmosťou. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

126.09 € Vyžiadať na tovar
KÓD k7013014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 420 mm
Váha 0.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.