MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s hladkou tyčinkou

  • Zlatý náhrdelník s hladkou tyčinkou
  • Zlatý náhrdelník s hladkou tyčinkou
  • Zlatý náhrdelník s hladkou tyčinkou
  • XMAS Package

Jemnú retiazku zo 14k žltého zlata uprostred zdobí rovná, plochá tyčinka v dĺžke 2,5 cm. Čistý, minimalistický dizajn robí z tohto šperku ideálny doplnok na každý deň. Skvele sa tiež hodí na vrstvenie s ďalšími retiazkami a náhrdelníkmi.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

300.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0683013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 25 mm
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.55 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.