MENU

  Garancia spokojnosti

  Garancia spokojnosti

  Veľmi dobre si uvedomujeme, že kúpa šperku pre vás nie je žiadna maličkosť a chcete mať úplnú istotu, že ste sa rozhodli správne. Garantujeme vám preto špičkovú kvalitu vo všetkých smeroch.

  Etický pôvod

  Používame len bezkonfliktné drahokamy, zlato a ďalšie materiály. Dodávateľa si starostlivo vyberáme a pracujeme len s overenými a pokiaľ možno lokálnymi zdrojmi.

  Ručná výroba

  Každý šperk, ktorý od nás putuje k zákazníkovi, prešiel najskôr rukami skúsených zlatníčok a zlatníkov v našom pražskom ateliéri. Dokiaľ nie sme presvedčení o perfektnom spracovaní šperku, do sveta ho nepustíme.

  Profesionalita

  Spolupracujeme s ďalšími klenotníkmi, súdnymi znalcami a odborníkmi v našom odbore. Sme súčasťou Centra zlatníkov Praha. Aj vďaka našim dodávateľom a partnerom sme schopní zabezpečiť komplexný servis, individuálne úpravy a tvorbu šperkov na zákazku.

  Certifikát pravosti

  Všetky šperky dodávame s certifikátom pravosti, kde sa presne dozviete, z akých materiálov a kameňov sú vyrobené.

  Štátny punc

  Na šperkoch nájdete aj zodpovednostnú značku a štátny punc ČR potvrdzujúci pravosť a rýdzosť použitého kovu. Puncujeme zlaté šperky, pri ktorých váha čistého zlata prevyšuje 0,52 g, a strieborné šperky s čistou váhou nad 3,49 g

  60 dní na vrátenie

  Šperk kupujete na celý život, často sa odovzdáva aj z generácie na generáciu. Potrebujete dostatok času si ho prezrieť, vyskúšať a zžiť sa s ním. Preto vám poskytujeme 60-dňovú lehotu na vrátenie bez udania dôvodu.

  On-line servis

  Vše potřebné u nás vyřídíte pohodlně on-line: upravíme velikost prstenu nebo délku náhrdelníku, nabídneme silnější či tenčí řetízek, vyměníme zapínání u náušnic… O vaši naprostou spokojenost se postaráme v co nejkratším čase.

  Všetko potrebné u nás vybavíte pohodlne on-line: upravíme veľkosť prsteňa alebo dĺžku náhrdelníka, ponúkneme silnejšiu či tenšiu retiazku, vymeníme zapínanie náušníc... O vašu úplnú spokojnosť sa postaráme v čo najkratšom čase.

  Doživotný zákaznický servis

  Na všetky šperky, ktoré u nás kúpite, poskytujeme doživotný zákaznický servis.