MENU
  NA SKLADE

  Náramok srdiečko z ružového zlata

  • Náramok srdiečko z ružového zlata
  • Náramok srdiečko z ružového zlata
  • Náramok srdiečko z ružového zlata
  • Náramok srdiečko z ružového zlata
  • XMAS Package
  Moderný náramok z ružového 14 kt zlata s drobným srdiečkom. Náramok sa skvele hodí pre všetky ženy, ktoré uprednostňujú decentné šperky. Ideálny tip na darček, s klasickým symbolom lásky nikdy nešliapnete vedľa.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  192 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0403024
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.