MENU
NA SKLADE

Náramok z bieleho zlata s krížikom

  • Náramok z bieleho zlata s krížikom
  • Náramok z bieleho zlata s krížikom
  • Náramok z bieleho zlata s krížikom
  • XMAS Package

Náramok vyrobený z bieleho 14 kt zlata s krížikom je univerzálny, intímny šperk, ktorý môžete nosiť každý deň. Jeho elegantný a jednoduchý dizajn z neho robia obľúbený tip na darček. Urobte pravým zlatom radosť sebe alebo svojim najbližším.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

234.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0044022
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 25 mm
Výška 13 mm
Délka 180.00 mm
Váha 1.34 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.