MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s veľkým lístkom na kruhu

  • ZLATÝ NÁHRDELNÍK S VEĽKÝM LÍSTKOM NA KRUHU - KOLEKCIA SEASONS - KOLEKCIE KLENOTA
  • ZLATÝ NÁHRDELNÍK S VEĽKÝM LÍSTKOM NA KRUHU - KOLEKCIA SEASONS - KOLEKCIE KLENOTA
  • ZLATÝ NÁHRDELNÍK S VEĽKÝM LÍSTKOM NA KRUHU - KOLEKCIA SEASONS - KOLEKCIE KLENOTA
  • XMAS Package

Klasická 60 cm retiazka zo 14k žltého zlata zdobená nápaditým príveskom: na zlatom kruhu je zavesený lístok dlhý asi 2,5 cm. Každý šperk sa vyrába ručne, preto žiadne dva lístky nevyzerajú úplne rovnako. Perfektný tip na darček pre ženu s láskou k prírodným motívom a prirodzenej kráse. Skvele sa hodí k vrstveniu s ďalšími retiazkami a náhrdelníkmi.

Šperky z kolekcie Seasons sú symbolom prírodnej krásy. Vyznačujú sa hrejivou kombináciou žltého zlata a prírodných drahokamov. Každý kameň v kolekcii je vďaka prírodnému pôvodu úplný unikát, jeho farba sa tak môže kus od kusu mierne líšiť. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

561 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0715043
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 600.00 mm
Váha 3.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

DIAMANTOVÉ ŠPERKY KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.