MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s veľkým lístkom na kruhu

  • Zlatý náhrdelník s veľkým lístkom na kruhu
  • Zlatý náhrdelník s veľkým lístkom na kruhu
  • Zlatý náhrdelník s veľkým lístkom na kruhu
  • XMAS Package

Klasická 60 cm retiazka zo 14k žltého zlata zdobená nápaditým príveskom: na zlatom kruhu je zavesený lístok dlhý asi 2,5 cm. Každý šperk sa vyrába ručne, preto žiadne dva lístky nevyzerajú úplne rovnako. Perfektný tip na darček pre ženu s láskou k prírodným motívom a prirodzenej kráse. Skvele sa hodí k vrstveniu s ďalšími retiazkami a náhrdelníkmi.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0715043
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 600.00 mm
Váha 3.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.