MENU
NA SKLADE

Náušnice kruhy s lístkami

  • Náušnice kruhy s lístkami
  • Náušnice kruhy s lístkami
  • Náušnice kruhy s lístkami
  • Náušnice kruhy s lístkami
  • XMAS Package

Jednoduché kruhové náušnice zo žltého 14k zlata o priemere 17 mm, každá zdobená nápaditým príveskom v tvare lístka dlhého 25 mm. Každý šperk sa vyrába ručne, preto žiadne dva lístky nevyzerajú úplne rovnako. Perfektný tip na darček pre ženy s láskou k prírodným motívom a prirodzenej kráse.

Šperky z kolekcie Seasons sú symbolom prírodnej krásy. Vyznačujú sa hrejivou kombináciou žltého zlata a prírodných drahokamov. Každý kameň v kolekcii je vďaka prírodnému pôvodu úplný unikát, jeho farba sa tak môže kus od kusu mierne líšiť. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0715053
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 42 mm
Váha 3.54 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.