MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník z bieleho zlata s čiernym diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s čiernym diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package
  Na retiazke typu Venezia zo 14 kt bieleho zlata je voľne zavesený jednoduchý prívesok s čiernym diamantom v guľatom výbruse. Originálna kombinácia farieb v spojení s minimalistickým dizajnom robia z tohto šperku nadčasový doplnok, ktorý sa dá nosiť pri akejkoľvek príležitosti a zároveň určite zaujme.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0450132
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Barva čierna
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 4.0 mm
  Váha 0.20 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.