MENU
NA SKLADE

Prívesok s 0,5 ct diamantom v bielom zlate

  • Prívesok s 0,5 ct diamantom v bielom zlate
  • Prívesok s 0,5 ct diamantom v bielom zlate
  • Prívesok s 0,5 ct diamantom v bielom zlate
  • XMAS Package

Luxusný náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobený neprehliadnuteľným laboratórnym diamantom v okrúhlom alebo briliantovom výbruse o váhe pol karátu. Tip na darček pre výnimočné príležitosti. Pristane ženám bez ohľadu na vek a štýl a nikdy nevyjde z módy. K šperku dostanete aj medzinárodný certifikát pravosti.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0611302
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba G
Priemer 5.0 mm
Váha 0.5 ct
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.90 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.