MENU
NOVINKA NA SKLADE

1ct diamantové náušnice z bieleho zlata

  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • XMAS Package

Klasické puzetové náušnice vyrobené z bieleho 14k zlata. Jednoduchý dizajn zdobia lab grown diamanty v briliantovom výbruse, každý o váhe 0,5 ct. Uchytenie do šiestich okrúhlych krapní pôsobí elegantne a zaisťuje bezpečné uchytenie kameňa.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

3 865.22 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0611312
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba E
Priemer 5.0 mm
Váha 1.0 ct
Váha 1.45 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.