MENU
NA SKLADE

1ct diamantové náušnice z bieleho zlata

  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • 1ct diamantové náušnice z bieleho zlata
  • XMAS Package

Klasické puzetové náušnice vyrobené z bieleho 14k zlata. Jednoduchý dizajn zdobia lab grown diamanty v briliantovom výbruse, každý o váhe 0,5 ct. Uchytenie do šiestich okrúhlych krapní pôsobí elegantne a zaisťuje bezpečné uchytenie kameňa.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

2 169.57 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0611312
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba G
Priemer 5.0 mm
Váha 1.0 ct
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.