MENU

  Zlaté náušnice kôstky so zelenými diamanty

  • Zlaté náušnice kôstky so zelenými diamanty
  • XMAS Package
  Drobné kôstkové náušnice zo žltého 14k zlata s veľmi originálnymi zelenými diamanty v guľatom brusu s priemerom 3 mm. Minimalistický doplnok, ktorý sa dá nosiť každý deň a kombinovať s ďalšími šperky i outfity najrôznejších štýlov. Skvelá voľba pre tých, ktorí túžia po vysoko odolnom zelenom drahokamu.

  Náušnice pre Vás vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe. Náušnice Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  648 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0369013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant zelený
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva fancy
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 3 mm
  Váha 0.2 ct
  Váha 0.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.