MENU

Prívesok s čiernym diamantom v ružovom zlate

  • Prívesok s čiernym diamantom v ružovom zlate
  • Prívesok s čiernym diamantom v ružovom zlate
  • Prívesok s čiernym diamantom v ružovom zlate
  • XMAS Package

Klasickú retiazku z ružového 14 kt zlata zdobí prívesok s čiernym diamantom v guľatom výbruse. Kombinácia moderného zlata a čierneho diamantu je skutočne originálna, napriek tomu zostáva chic a určite zaujme. Šperk urobí radosť všetkým ženám, ktoré sa neboja netradičných šperkov.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0450054
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Brus guľatý
Čistota SI
Farba čierný
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.5 mm
Váha 0.160 ct
Délka 420 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.