MENU

Náhrdelník z bieleho zlata s vltavínom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s vltavínom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s vltavínom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s vltavínom
  • XMAS Package

Do jemnej retiazky z bieleho 14k zlata je napevno zasadený vltavín v tvare kvapky obrátenej tenším koncom dole. V bielom kove krásne vyniká nezameniteľná zelená farba tohto obľúbeného českého kameňa.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0358102
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Vltavín
Pôvod prírodný
Výbrus kvapka
Šírka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.600 ct
Délka 420.00 mm
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.