MENU

  Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Originální náhrdelník z bílého 14k zlata zdobený výrazným, temně zeleným vltavínem v brusu cushion o rozměrech 8 × 8 mm. Krásný doplněk, který nikdo nepřehlédne, a skvělý tip na dárek pro milovnice českých drahokamů.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  866 € Vyžiadať na tovar
  KÓD K0694072
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.