MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s citrínom

  • Zlatý náhrdelník s citrínom
  • Zlatý náhrdelník s citrínom
  • Zlatý náhrdelník s citrínom
  • XMAS Package

Do jemnej retiazky zo žltého 14 kt zlata je napevno zasadený citrín v tvare kvapky. Obrátením kameňa tenším koncom dole vzniká zaujímavý efekt, ktorý pritiahne pozornosť. Tento šperk urobí radosť každej žene s láskou k hrejivým a pozitívnym farbám.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0358083
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Pôvod prírodný
Brus kvapka
Šírka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.700 ct
Délka 420.00 mm
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.