MENU

  Zlatý náhrdelník s citrínom v tvare srdca

  • Zlatý náhrdelník s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý náhrdelník s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý náhrdelník s citrínom v tvare srdca
  • XMAS Package

  Na jemnej retiazke typu rolo zo žltého 14 kt zlata je za jedno očko voľne zavesený prívesok so sýto žltým citrínom v tvare srdiečka. Táto farebná kombinácia pôsobí veľmi hrejivo a veselo, ako darček poteší najmä pozitívne ladené ženy s láskou k teplým farbám.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  331 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0730103
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.400 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.