MENU
NA SKLADE

Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca

  • Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca
  • Zlatý prsteň s citrínom v tvare srdca
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok zo žltého 14k zlata zdobený sýto žltým citrínom v tvare srdca. Táto farebná kombinácia pôsobí veľmi hrejivo a veselo, poteší najmä pozitívne ladené ženy s láskou k teplým farbám. Pozrite si aj ďalšie srdiečkové šperky z tejto série a vytvorte si vlastnú súpravu!

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730093
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Pôvod prírodný
Výbrus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.420 ct
Váha 1.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.