MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník zlatý krížik na retiazke

  • Náhrdelník zlatý krížik na retiazke
  • Náhrdelník zlatý krížik na retiazke
  • Náhrdelník zlatý krížik na retiazke
  • Náhrdelník zlatý krížik na retiazke
  • Náhrdelník zlatý krížik na retiazke
  • XMAS Package
  Náhrdelník zo žltého 14 kt zlata so zlatým krížikom, ktorý je zavesený v horizontálnej polohe. Nezvyčajné zasadenie krížika robí z tohto symolického prívesku moderný doplnok. Vďaka kvalitnému spracovaniu si uchová svoju krásu po dlhé roky a navyše bude vyzerať krásne s každým outfitom. Ideálny tip na darček pre ženy všetkých vekových kategórií.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  331 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0044013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 25 mm
  Výška 13 mm
  Váha 2.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.