MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z ružového zlata v tvare krížika

  • Náhrdelník z ružového zlata v tvare krížika
  • Náhrdelník z ružového zlata v tvare krížika
  • Náhrdelník z ružového zlata v tvare krížika
  • Náhrdelník z ružového zlata v tvare krížika
  • XMAS Package

Náhrdelník z ružového 14 kt zlata so zlatým krížikom zaveseným v horizontálnej polohe. Neobvyklé uchytenie robí z tohto symbolického prívesku moderný doplnok. Vďaka kvalitnému ručnému spracovaniu si uchová svoju krásu po dlhé roky.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

330.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0044014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 25 mm
Výška 13 mm
Délka 420.00 mm
Váha 2.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.