MENU

Náhrdelník z ružového zlata s morganitom

  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • XMAS Package

Na retiazke z ružového 14 kt zlata visí prívesok s okrúhlym morganitom s priemerom 5 mm. Ružový tón celého náhrdelníka z neho robí ideálny šperk pre nežné ženy a výnimočný darček pre romantickú príležitosť.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

409 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0451034
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Brus guľatý
Průměr 5 mm
Váha 0.45 ct
Šířka 5 mm
Váha 1.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.