MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník z ružového zlata s morganitom

  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • XMAS Package
  Na retiazke z ružového 14 kt zlata visí prívesok s okrúhlym morganitom s priemerom 5 mm. Ružový tón celého náhrdelníka z neho robí ideálny šperk pre nežné ženy a výnimočný darček pre romantickú príležitosť.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0451034
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Morganit
  Brus guľatý
  Průměr 5 mm
  Váha 0.45 ct
  Šířka 5 mm
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.