MENU

Náhrdelník z bieleho zlata s modrým topásom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým topásom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým topásom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s modrým topásom
  • XMAS Package

Jednoduchú retiazku z bieleho 14 kt zlata zdobí elegantný prívesok s výrazným nezábudkovo modrým topásom vo výbruse cushion s rozmermi 6 x 6 mm. Perfektný tip na darček pre ženy s láskou k farebným prírodným drahokamom.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0693062
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Brus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.15 ct
Délka 420.00 mm
Váha 2.60 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.